Logo Gmina Siennica | Oficjalny serwis internetowy

Kontakt z Radą Gminy

ADRESY E-MAIL RADNYCH GMINY SIENNICA w kadencji 2018-2023

 

Imię i nazwisko radnego

Adres email

 Robert Broda 

r.broda@ugsiennica.pl

 Bartłomiej Czajka

b.czajka@ugsiennica.pl

 Hanna Dąbrowska

h.dabrowska@ugsiennica.pl

 Zenon Jurkowski

z.jurkowski@ugsiennica.pl

 Michał Kobyliński

m.kobylinski@ugsiennica.pl

 Aleksander Kot

a.kot@ugsiennica.pl

 Teresa Łojszczyk

t.lojszczyk@ugsiennica.pl

 Stanisław Majszyk

s.majszyk@ugsiennica.pl

 Czesław Pałdyna

c.paldyna@ugsiennica.pl

 Andrzej Pielasa

a.pielasa@ugsiennica.pl

 Monika Soczewka

m.soczewka@ugsiennica.pl

 Marek Soćko

m.socko@ugsiennica.pl

 Daniel Wawryniuk

d.wawryniuk@ugsiennica.pl

 Magdalena Wróblewska 

m.wroblewska@ugsiennica.pl

 Anna Zgódka

a.zgodka@ugsiennica.pl

 

DYŻURY PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY

Przewodniczący Rady Gminy w Siennicy – Zenon Jurkowski przyjmuje interesantów w Urzędzie Gminy w pokoju nr 13 w poniedziałki w godzinach 11.00 – 12.00.

W czasie dyżuru jest możliwość kontaktu telefonicznego z Przewodniczącym Rady Gminy pod nr telefonu  (25) 757 20 20  w. 21.

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy  Siennica 
ul. Kołbielska 1,
05-332 Siennica 
tel. +48 (25) 757-20-20
e-mail: gmina@ugsiennica.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.